Centrála CZ: +420 283 009 111

Pronájem výměnných nástaveb u PEMA

PEMA je s více než 18 000 vozidly k pronájmu největší pronajímatel užitkových vozidel v oboru přepravy a logistiky v Evropě. V rámci toho vám samozřejmě nabízíme k pronájmu i široký sortiment výměnných nástaveb. Výměnné systémy a výměnné kontejnery jsou nezbytné, pokud chcete používat více dopravních cest, jako jsou silnice, voda a železnice. V kombinovaném provozu lze výměnné skříňové nástavby a kontejnery snadno a rychle přeložit z jednoho vozidla na druhé. Stejně jako ISO kontejnery jsou výměnné nástavby s vozidlem spojeny systémem twistlock. Oproti ISO kontejneru však mají tu podstatnou výhodu, že vnitřní prostor je optimálně dimenzován pro palety.

Vhodný výměnný systém pro každý požadavek na přepravu

Bez ohledu na to, jaký výměnný nosič nákladu potřebujete, máme pro každý projekt přesně to správné řešení k pronájmu. Ať je to výměnná nákladní plošina s plachtou, výměnná skříňová nástavba nebo výměnná chladicí skříňová nástavba, dostaneme váš výměnný nákladní kontejner na silnici co nejrychleji a bez komplikací. Naše výměnné nástavby nabízíme kromě toho volitelně s posuvnou střechou, s posuvnými plachtami a s portálovými dveřmi. Všechny možnosti jsou dokonale funkční a vysoce kvalitní. Náš vozový park v různých rozměrech a velikostech vám nabízí dostatečnou flexibilitu a různé objemy. 

U PEMA si můžete mimo jiné pronajmout výměnné nástavby následujících značek

 

 
  • Wecon
  • Schmitz Cargobull
 
 
  • Kögel
  • Krone
 

 

Další značky na vyžádání

PROČ PEMA?

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti dopravy jsme v obálce špičkovým partnerem. Řešení pronájmu od společnosti PEMA dopraví vaše zboží bezpečně na místo určení. Naše jedinečná flotila flexibilních smluvních modelů poskytuje optimální řešení pro každý projekt. Nemusíte se starat o způsob platby: U nás máte vždy své náklady pod kontrolou.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY