Centrála CZ: +420 283 009 111

Pro bezpečnou přepravu kapalných látek nabízí PEMA cisternové návěsy. Sázíme přitom převážně na vozidla společnosti Feldbinder. Samozřejmě je možné na přání zákazníka dodat také značky Van Hool, Kässbohrer a další. Jako pronajímatel užitkových vozů disponuje PEMA v tomto segmentu širokým portfoliem modelů a provedení pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Vozový park cisternových vozidel PEMA obsahuje konfigurace vozidel pro technické produkty se schválením i bez schválení ADR a rovněž pro potraviny.

Vozový park obsahuje následující typy vozidel, jejichž specifikace pokrývají typické standardní požadavky trhu.

  • Cisternový návěs Feldbinder TSA 30.3-1/35.3-1 ADR
  • Cisternový návěs Feldbinder TSA 30.3-1 BIT
  • Cisternový návěs Feldbinder TSA 32.3-2 LM/TSA 33.3-3 LM/TSA 34.3-3 LM

K soběstačné vykládce cisternových vozidel nabízí PEMA v případě potřeby také vhodné tahače návěsů s kompresorem, jako například Jupiter 150, XK 12 nebo Drumm 9000.

K tomu jsou vám k dispozici tahače návěsů s vybavením a bez vybavení ADR.

Navíc bylo do produktového portfolia zařazeno VOLVO FM Light. PEMA se v tomto segmentu jako pro standardní vozidlo záměrně rozhodla pro tahač návěsů spolupracujícího partnera Volvo Trucks, protože toto vozidlo technicky přesvědčuje na celé čáře a také u všech zákazníků je velmi oblíbené. Volvo Trucks nešetří na bezpečnosti, jízdním komfortu řidiče ani na jízdních vlastnostech, ale pouze na hmotnosti.

K přepravě cisternových kontejnerů ADR, C715, C745, C782 vám PEMA nabízí k pronájmu také vhodné podvozky cisternových kontejnerů v provedení Swap.

V našem vozovém parku k pronájmu najdete také vhodné tahače návěsů značek Volvo, MAN, DAF, Mercedes-Benz, Iveco a Renault s kompresorovým zařízením.

V rámci dlouhodobého pronájmu vám PEMA ochotně poskytne i vozidla podle vašich speciálních zákaznických specifikací, na přání i v individuálním firemním designu.

Kromě toho vyškolíme v rámci Akademie PEMA vaše řidiče v povinných kurzech k vyškolení řidičů přepravujících nebezpečný náklad podle předpisů ADR/GGVSEB.

Cisternové návěsy 30 M³ 1 KOMORA

Cisternové návěsy 30 m³ 1 KOMORA

objem 30.000 l / v jedné nádrži / kód nádrže L4BH šachty DN 500 přístup pro čištění DN 300 s přepadovými krabicemi připravené k ohřevu teplé vody
100 mm izolace s pláštěm z nerezové oceli výstupní otvor DN 80 vzadu po pravé ruce hliníkové ráfky
2 hadice 6 m DN 160 vybaveno pro transport nebezpečného nákladu (ADR) včetně hasícího přístroje, výstražného štítku a uzamykacího zařízení schránka na nářadí (nerezová ocel)

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY