Centrála CZ: +420 283 009 111

U PEMA si pronajmete ke každému účelu vhodný nákladní automobil

I když si chcete pronajmout nákladní automobil se speciální nástavbou, můžete si u PEMA nezávisle na výrobci vybrat ze široké nabídky značek a konfigurací. 
V našem portfoliu vám nabízíme vozidla s celkovou hmotností od 7,5 do 26 t v nejrůznějších provedeních.

U nás si pronajmete nákladní automobily s následujícím vybavením:

 
 • Valníkové nástavby se zadním nakládacím sklopným čelem
 • Chladicí skříňové nástavby se zadním nakládacím sklopným čelem
 • Nosič kontejnerů
 • Sklápěč s odvalovacím zařízením 6 x 2
 
 
 • Skříňové nástavby se zadním nakládacím sklopným čelem
 • Výměnné nástavby BDF
  • pro C745 – 1.320 mm/zadní nakládací sklopné čelo
  • pro C782 – 1.000 mm
  • s kolébkovým zvedákem nebo mechanickým výškovým nastavením
  • pro C745 nebo C782 – 1.020 mm - 1.320 mm
 • Valníky na stavební materiály s nakládacím jeřábem na zádi 6 x 2
 

Chladicí skříňová nástavba se zadním nakládacím sklopným čelem: Tak zůstane vše čerstvé!

U PEMA si pronajmete vozidla pro dodávku čerstvého zboží i s mrazicí skříňovou nástavbou. Chladicí skříňové nástavby se hodí zejména pro dodávky na potravinářské trhy, ale jsou optimálně vhodné i pro festivaly, aby bylo možné vždy zajistit studené nápoje. A když se má opravdu mrazit, zajišťují naše mrazicí skříňové nástavby dodrzování hluboké teploty v průběhu přepravy: Chladicí agregáty udržují konstantní teplotu až do minus 20 stupňů Celsia i při vysokých venkovních teplotách plus 40 stupňů Celsia. Tak zůstane váš náklad i při zácpě na dálnici v horkém počasí studený. 

Výměnné nástavby BDF: Flexibilita na kolech 

Vozidla k pronájmu s těmito nástavbami jsou vhodná zejména tam, kde se má přepravovaný náklad dostat do cíle více dopravními cestami. U výměnných nástaveb BDF existuje možnost přechodu mezi silnicí a železnicí, ale také mezi silnicí a silnicí. Máme v našem sortimentu různé modely, např. standardní výměnné rámy ve velikostech C 745 a C 782 pro podvozky nákladních automobilů se 2 a 3 nápravami a provedení výměnného rámu s výškově nastavitelnými zámky twist-lock, takzvané multiwechslery.

Valníky na stavební materiály s nakládacím jeřábem na zádi:Silné řešení pro stavebnictví

Naše robustní valníky na stavební materiály disponují silným nakládacím jeřábem.Tyto nástavby jsou vhodné např. pro nakládání těžkých palet nebo také stavebního materiálu. Jeřáb se nalézá na zádi, takže lze bezpečně nakládat na celou ložnou plochu motorového vozidla i přívěsu a rovněž z nich vykládat.

Sklápěče s odvalovacím zařízením: Vozidlo pro výměnné nástavby k pronájmu

Pronájem hákového nakladače PEMA se vyplatí: Velmi nízká vlastní hmotnost a jednoduchá manipulace zajišťují maximální produktivitu a hospodárnost od první sekundy. Kontejnery se díky hydraulickému zámku kontejneru připevní na vozidlo pro přepravu absolutně bezpečně. U našich sklápěčů s odvalovacím zařízením je samozřejmě zajištěno splnění veškerých zákonných předpisů.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY