Centrála CZ: +420 283 009 111

OPRAVÁRENSKÉ A ÚDRŽBÁŘSKÉ SLUŽBY

PEMA má vlastní dílny poskytující kompletní služby a spolupracuje s celoevropskou síť kompetentních dílenských partnerů. Naši prvotřídně vyškolení pracovníci se specializují na nákladní soupravy a mají vždy přístup k rozsáhlému sortimentu náhradních dílů. Abychom i v případě nouze byli vždy ve vaší blízkosti, když je třeba provést opravu nebo údržbu. Kromě toho je pravidelně prováděna údržba našich trucků a trailerů podle pokynů výrobce. Je pro nás důležité řídit se podle vašeho časového plánu a společně si ladit termíny. Tak zajistíme, že musíte investovat málo času a můžete se rychle vydat na další cestu s vaším pronajatým vozidlem od PEMA.

NOUZOVÉ VOLÁNÍ 24 HODIN DENNĚ

V případě nouze zastihnete naše dílny a naše asistenční služby pro případ poruchy po celé Evropě na centrálním telefonním čísle:
+49 (0) 5521 860 1111.
Neváhejte a ohlaste se u nás. U našeho telefonu pro případ nouze je někdo v každou denní dobu a je vám ochotně k dispozici.

ZŮSTAŇTE V POHYBU S NÁHRADNÍM VOZIDLEM PEMA

V případě škody, způsobené například nehodou v silničním provozu, vám poskytneme pro překlenutí náhradní vozidlo. Za žádných okolností nechceme, abyste přišli o své každodenní obchody. Proto se staráme o to, abyste byli za co nejkratší dobu opět mobilní.
Zastihnete nás na čísle: +49 (0) 5521 860 1111.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY