Centrála CZ: +420 283 009 111

NÁKUP POUŽITÝCH VOZIDEL OD PEMA

Chcete trvale zvětšovat svůj vozový park, ale dlouhodobý pronájem nebo nákup nového vozidla není pro vás řešením? Pak vám doporučujeme cíleně vyhledávat použitá vozidla PEMA. Ať je to např. tahač návěsů, plošinový návěs nebo návěs: s vozidlem od PEMA Used získáte v každém případě po celou dobu provozu výborně udržovaný výrobek ve spolehlivé kvalitě, která je v PEMA obvyklá.

Určitě pro vás najdeme správné použité vozidlo

Zdibsko 495
250 67 Klecany
Česká republika

Obraťte se na svoji kontaktní osobu v PEMA Used.
Karel Šaroch, Tel: +420 725 430 253

Kontakty

Chcete se raději orientovat online?
Zde se dostanete přímo k vozidlům PEMA na Tipcars!

Objevte použité

PEMA USED – POUŽITÁ VOZIDLA V PRÉMIOVÉ KVALITĚ

V případě všech našich tažných jednotek, ať to jsou tahače návěsů nebo motorová vozidla, se jedná o nejnovější modely od renomovaných výrobců, jako Volvo, Mercedes-Benz, MAN, DAF, Renault nebo IVECO. Trucky jsou v PEMA Rent průměrně nasazeny ne déle než čtyři roky. V průběhu této doby provádí náš odborný personál pravidelně jejich údržbu ve vlastních dílnách PEMA nebo u servisních partnerů s certifikací PEMA po celé Evropě.

Ať jsou to tahače návěsů, nákladní automobily pro výměnné kontejnery, plachtové návěsy, skříňové návěsy, chladicí návěsy, megatrailery, cisternové návěsy, silo návěsy, plošinové vozy, návěsy s posuvnou podlahou nebo rozvážkové vozy, než vám použitá vozidla předáme, náš odborný personál je ještě jednou důkladně zkontroluje.

Navštivte nás ve středisku použitých vozidel PEMA Praha na prvním kilometru dálnice D8, směr Teplice. Zde vám rádi osobně podáme informace k našim použitým vozidlům. Samozřejmě vám rádi poradíme také telefonicky nebo poštou. Postaráme se například o vnitrostátní a mezinárodní celní řízení pro export vozidel do třetích zemí, také mimo EU, a necháme vám poslat potřebné značky pro převoz vozidel. Stručně řečeno: Staráme se o to, abyste se mohli plně věnovat své klíčové činnosti a pracovat se svými použitými vozidly.

Odkoupíme vaše použité vozidlo

Stále vyhledáváme použitá užitková vozidla, bez ohledu na to, které značky a s jakým vybavením. Rádi odkoupíme vaše použitá nákladní auta, i speciální vozidla, nebo je na přání vezmeme na protiúčet. Za tímto účelem se obraťte na pana Karla Šarocha.

Kontakty

FINANCOVÁNÍ SE SOCIETE GENERALE

Jako podnik bankovní skupiny GEFA patří PEMA do obchodního úseku Societe Generale Equipment Finance francouzského bankovního koncernu Societe Generale. Společně vám nabízíme řešení přesně na míru pro financování vašeho použitého trucku nebo traileru.

POBOČKY PEMA

V těchto pobočkách čeká kompetentní personál na to, aby vám poradil a předvedl vám náš velký výběr použitých nákladních automobilů.

  • Helsingborg, Švédsko
  • Padborg, Dánsko
  • Recklinghausen, Německo
  • Komorniki, Polsko
  • Praha, Česká republika
  • Egerkingen, Švýcarsko

Nerozpakujte se nás oslovit. U nás najdete vozidlo, které si přejete.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY