Centrála CZ: +420 283 009 111

PEMA Services – Naše služby

Jako přední evropský pronajímatel jízdních souprav nabízíme k pronájmu vozový park s více než 18 000 vozidly, mimo jiné návěsové soupravy, návěsy a další a rovněž odpovídající služby: Patří k nim další vzdělávání a semináře v naší akademii, naše telematické moduly a náš nabídka financování.

PEMA JE VAŠÍM ROVNOCENNÝM PARTNEREM

PEMA vám nabízí desítky let zkušeností v oblasti užitkových vozidel a je vaším spolehlivým partnerem ve všech otázkách mobility. Náš odborný servis a naše údržba pronajatých vozidel vám poskytují jistotu. V případě potřeby reagujeme rychle s opravou nebo s náhradním vozidlem. 

Voliteľné služby

Inteligentní telematika

Zákazníci si mohou v případě potřeby své pronajaté nákladní automobily, návěsy nebo výměnné nástavby doplnit lokalizačními a telematickými řešeními a optimalizovat tak svůj vozový park. Telematický integrační portál pro trucky a trailery nezávislý na výrobci umožňuje integraci dat různých systémů. Kromě toho mohou být do řešení zapojena i jednotlivá vlastní vozidla spedice, která nepocházejí z vozového parku vozidel PEMA k pronájmu. To vede k podstatně efektivnějším pracovním postupům v přepravní společnosti, protože údaje všech vozidel jsou navázány na jeden portál a jsou pohromadě k dispozici. Sledování vozidel s použitím telematiky je v PEMA k dispozici již pro krátkodobé pronájmy.

Akademie PEMA

PEMA je v technice i v know-how vždy na nejnovější úrovni. Zůstat stát není pro nás žádná volba. V rámci programu Akademie PEMA bychom vám chtěli předávat své znalosti. V různých kvalifikovaných lekcích dalšího vzdělávání se staráme o váš úspěch. U nás máte možnost informovat se o různých tématech logistiky a dále se v nich vzdělávat.

K našemu širokému spektru kurzů k profesnímu vzdělávání řidičů a dalšímu vzdělávání patří například školení o nebezpečných nákladech nebo bezpečnostní školení. Máte možnost si zvolit, zda chcete naše další vzdělávání absolvovat na některém z našich stanovišť, které máme po celém Německu, nebo zda máme vyslat náš tým do vašeho závodu.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY