Centrála CZ: +420 283 009 111

PEMA Services – Naše služby

Jako přední evropský pronajímatel jízdních souprav nabízíme k pronájmu vozový park s více než 18 000 vozidly, mimo jiné návěsové soupravy, návěsy a další a rovněž odpovídající služby: Patří k nim další vzdělávání a semináře v naší akademii, naše telematické moduly a náš nabídka financování.

PEMA JE VAŠÍM ROVNOCENNÝM PARTNEREM

PEMA vám nabízí desítky let zkušeností v oblasti užitkových vozidel a je vaším spolehlivým partnerem ve všech otázkách mobility. Náš odborný servis a naše údržba pronajatých vozidel vám poskytují jistotu. V případě potřeby reagujeme rychle s opravou nebo s náhradním vozidlem. 

Voliteľné služby

Inteligentní telematika

Zákazníci si mohou v případě potřeby své pronajaté nákladní automobily, návěsy nebo výměnné nástavby doplnit lokalizačními a telematickými řešeními a optimalizovat tak svůj vozový park. Telematický integrační portál pro trucky a trailery nezávislý na výrobci umožňuje integraci dat různých systémů. Kromě toho mohou být do řešení zapojena i jednotlivá vlastní vozidla spedice, která nepocházejí z vozového parku vozidel PEMA k pronájmu. To vede k podstatně efektivnějším pracovním postupům v přepravní společnosti, protože údaje všech vozidel jsou navázány na jeden portál a jsou pohromadě k dispozici. Sledování vozidel s použitím telematiky je v PEMA k dispozici již pro krátkodobé pronájmy.

Akademie PEMA

PEMA je v technice i v know-how vždy na nejnovější úrovni. Zůstat stát není pro nás žádná volba. V rámci programu Akademie PEMA bychom vám chtěli předávat své znalosti. V různých kvalifikovaných lekcích dalšího vzdělávání se staráme o váš úspěch. U nás máte možnost informovat se o různých tématech logistiky a dále se v nich vzdělávat.

K našemu širokému spektru kurzů k profesnímu vzdělávání řidičů a dalšímu vzdělávání patří například školení o nebezpečných nákladech nebo bezpečnostní školení. Máte možnost si zvolit, zda chcete naše další vzdělávání absolvovat na některém z našich stanovišť, které máme po celém Německu, nebo zda máme vyslat náš tým do vašeho závodu.

Financování pro užitková vozidla

PEMA je podnik skupiny GEFA Bank a patří tak k francouzskému bankovnímu koncernu Societe Generale, což je jedna z největších bank v EU. GEFA je navíc největším financovatelem přepravních objektů v Německu. Profitujte z této sdružené kompetence a využijte naše zajímavé možnosti financování pronajatých trucků. Dohodneme se s vámi na koncepci, která bude pro vás představovat co nejnižší zatížení a současně vysokou flexibilitu.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY