Centrála CZ: +420 283 009 111

S pomocí PEMA můžete reagovat rychle a tržně na každou přepravní zakázku. Díky smluvním řešením, která jsou specificky přizpůsobená zákazníkům, získáte individuální koncepci podle vašich potřeb.

Nabízíme vám individuálně přizpůsobené nájemní smlouvy na flexibilní dobu, speciální modely smluv, modely pro subdodavatele, flexibilně sjednatelné kilometrové pooly, sezónní sazby nebo také rámcové smlouvy na bázi systému „Pay per use“ (platba podle používání). Rozhodněte se pro vozidlo z našeho moderního vozového parku a zvolte si mezi pronájmem na dny, krátkodobým nebo dlouhodobým pronájmem. Na přání dostanete naše vozidla samozřejmě také ve vašem firemním designu. Tak získáte finanční prostor pro jiné investice.

Zaměření na vaši klíčovou činnost je naší prioritou.

DOBA PRONÁJMU

Pronájem na deny Krátkodobý pronájem Dlouhodobý pronájem
jeden den až jeden měsíc jeden měsíc až 12 měsíců od 12 měsíců

OPTIMÁLNÍ VARIANTY SMLOUVY

RENT Basic

S Rent Basic začleníte speciální vozidlo, třeba cisternový návěs nebo silo návěs, do vašich stávajících servisních struktur. Smluvní varianta RENT Basic přitom pokrývá kompletní služby pro pronajatý podvozek. Ne více a ne méně.

RENT PLUS

Smluvní varianta „PEMA Rent Plus“ vám zajistí maximální podnikatelskou volnost. Individuálně se rozhodnete, zda po uplynutí doby pronájmu „své“ vozidlo prostě jednoduše vrátíte, dále si jej pronajmete nebo si s Rent Plus sjednáte možnost získání pronajatého objektu.

RENT FLEX

Náklady při stání? S Rent Flex ne: Pokud je vytížení tahače návěsů poměrně nízké a nelze je naplánovat, můžete si s Rent Flex na základě nasazení „Pay per use“ vedle základního nájemného dohodnout měsíční fakturaci podle ujetých kilometrů.

RENT Season

Chcete využít výhody dlouhodobého pronájmu, ale máte rozdílné zatížení podle sezóny a s tím spojené kolísání příjmu a likvidity? V modelu smlouvy Rent Season to můžeme flexibilně a individuálně zohlednit.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY