Centrála CZ: +420 283 009 111

MODULÁRNÍ SERVIS - FLEXIBILITA DÍKY PEMA

Servis PEMA pro sedlové tahače je sestaven modulárně a lze jej kdykoli přizpůsobit individuálním požadavkům. Tyto možnosti modulárního servisu jsou atraktivní i pro zákazníky s vlastní dílnou, protože pronajatá vozidla lze začlenit do stávající infrastruktury a vlastními výkony lze udržovat náklady na nízké úrovni. Zákazník PEMA si zvolí přesně tu službu, kterou potřebuje, ne méně a ne více, a zůstává tak stále konkurenceschopným.

Rozsah služeb „Rent Compact“ obsahuje údržbu podle pokynů výrobce, opravy pohonného ústrojí a asistenční služby při poruchách. Náš rozsah služeb lze rozšířit o modul „zákonná šetření“, obsažený zejména v HU, SP a AU.

Rozsah služeb „Rent Complete“ zahrnuje navíc normální opotřebení. Kromě toho je zde zahrnuta údržba celého předmětu pronájmu včetně veškerého poskytnutého přídavného vybavení. Platí to například pro jeřábové nástavby, kompresory, hydraulická zařízení, chladicí agregáty a zadní nakládací sklopná čela. Modul je završen přistavením náhradního vozidla a celoevropským servisem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Pro oba moduly, jak pro „Rent Compact“ tak i pro „Rent Complete“, lze zvolit modul pneuservis, který obsahuje normální opotřebení užíváním, tedy zejména opravy a náhradní pneumatiky. Tento modul lze rozšířit o pojistné krytí prasknutí pneumatiky, škody při píchlé pneumatice nebo poškození ráfku při najetí na obrubník.

Kromě toho nabízí PEMA v rozsahu služeb „Basic“ řešení pro speciální vozidla. Kompletní služby se přitom vztahují i na podvozek. Údržbu a opravy nástaveb a nástaveb na podvozku, jako jsou například cisternové návěsy a silo návěsy lze začlenit do individuální struktury služeb.

Modulární servisní varianty

Rozsah služeb Rent Compact

V tomto modulu jsou obsaženy následující servisní výkony:

 
  • Údržba podle pokynů výrobce   
  • Opravy pohonného ústrojí na základě normálního opotřebení
 
 
  • Asistenční pomoc při poruchách s 24hodinovou horkou linkou pro případ nouze
 

Volitelně: Zákonné prohlídky. Tento modul obsahuje zejména hlavní prohlídku (HU), bezpečnostní kontrolu (SP) a kontrolu emisí (AU). Při volitelném pneuservisu zohledňujeme nejen normální opotřebení používáním, ale zejména také opravy a náhradní pneumatiky. S ochranou navíc pro prasklé pneumatiky, kterou lze rozšířit i na následné škody a s pojištěním proti škodám proražením a najetím, jste vyzbrojeni pro všechny scénáře.

Rozsah služeb Rent Complete

V tomto modulu jsou obsaženy následující servisní výkony:

 
  • Údržba podle pokynů výrobce
  • Opravy na základě normálního opotřebení
  • Asistenční pomoc při poruchách s 24hodinovou horkou linkou pro případ nouze
 
 
  • Údržba celého předmětu pronájmu včetně přídavného vybavení (jsou to např. jeřábové nástavby, kompresory, hydraulická zařízení, chladicí agregáty nebo zadní nakládací sklopná čela a další.
  • Celoevropský servis 24 hodin denně 365 dní v roce a přistavení náhradního vozidla
 

Volitelný pneuservis: Zde zohledňujeme nejen normální opotřebení používáním, ale zejména také opravy a náhradní pneumatiky. S ochranou navíc pro prasklé pneumatiky a s pojištěním proti škodám při píchnutí pneumatiky a poškození ráfku při najetí na obrubník a rovněž proti následným škodám jste vyzbrojeni pro všechny scénáře.

Upozornění k balíčku Rent Complete pro speciální vozidla: Pokud jste si pronajali speciální vozidlo, je do údržby a oprav zahrnut také podvozek i nástavby a vestavby, jako například cisternový návěs nebo silo návěs. S PEMA Rent Complete se můžete vy a váš řidič zcela spolehnout na jedinečné a rozsáhlé služby a dlouholetou kvalitu PEMA a můžete se plně soustředit na svůj projekt.

Je dobré vědět

Při uzavření nové nájemní smlouvy PEMA na nákladní automobil bude v PEMA Truck Center ihned bezplatně vyměněna kapalina do ostřikovače, lišty stěračů, žárovky a pojistky. Zajeďte do PEMA Truck Center ve vaší blízkosti a my vás opět bezpečně a komfortně dostaneme na silnici.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY