Krásná doba!

Veletrh užitkových vozů IAA Nutzfahrzeuge 2018 je nyní za námi. Chtěli bychom provést shrnutí a také se s vámi o ně podělit. . Začneme úplně od začátku.

Dny před veletrhem

Když přišel čas připravit se na veletrh užitkových vozidel AA Nutzfahrzeuge 2018, dostali jsme nápad prezentovat naše vyprošťovací vozidlo PEMA. Na veletrhu dostalo jméno „The Beast“. Nákladní automobil zcela splňuje známky mobility. Navíc chceme našim zákazníkům poskytovat i servis. Předem jsme dlouho a intenzivně pracovali, abychom mohli na zahájení předvést výsledek.

Návštěva PEMA na veletrhu užitkových vozidel IAA Nutzfahrzeuge 2018

Samotné ohlasy na veletrh IAA Nutzfahrzeuge 2018 překonaly naše očekávání. Máme veskrze pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků, dodavatelů a dalších návštěvníků zajímajících se o náš stánek a o naši koncepci odbytu. Rozhovory , které jsme mohli vést na místě s osobami z různých oblastí, byly velmi podnětné a zajímavé.

Dny po veletrhu

Po skončení veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 jsme si našli čas k vyhodnocení návštěvy veletrhu. To je důvod, proč můžeme hovořit o úspěchu. Na konci jsme museli také ještě všechno zbořit a odvézt. Někdo by si mohl myslet, že přepravu v PEMA umíme. Proto jsme také dostáli těmto předpokladům.

Nová heavyweight pro PEMA ve znamení mobility

První představení bylo na našem veletržním stánku – nyní na silnici pro vás na cestě!

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY