Centrála CZ: +420 283 009 111

Silnější spolu

TIP a PEMA spojují své síly, protože PEMA je nyní součástí skupiny TIP

 

Společnost TIP Trailer Services převzala společnost PEMA GmbH dne 3. prosince 2019. Toto sloučení obou společností konsoliduje silné stránky společností TIP a PEMA v dopravě a logistice a dává společnosti strategii pro dlouhodobou diverzifikaci a růst. Díky spojení se rozšíří geografický rozsah, krerý povede k robustnějšímu zastoupení v Německu a Polsku, urychlí obchod s leasingem a pronájmem nákladních vozidel PEMA, rozšíří evropskou síť servisů TIP pro všechny zákazníky a rozsah služeb a síť podpory zákazníků. To prospěje zaměstnancům, zákazníkům, partnerům i akcionářům.

Obě společnosti mají mnohaleté zkušenosti v dopravě a logistice po celé Evropě a Kanadě a podporují potřeby zákazníků po celou dobu životnosti návěsů, nákladních vozidel a výměnných nástaveb.

 

Společně pro naše zákazníky:

• Zastoupení v 17 zemích Evropy

• Široký výběr 90 000 nákladních vozidel, návěsů a výměnných nástaveb

• Jedna z největších servisních sítí v Evropě s více než 100 vlastními dílnami

• 208 mobilních servisních vozidel, která provádějí opravy u zákazníka nebo na cestách

• Zjednodušení správy vozového parku a snížení nákladů během celého životního cyklu užitkových vozidel

Ve vztazích, které mají s TIP nebo PEMA jejich zákazníci se nic nemění. Stejné kontaktní osoby jsou stále k dispozici. TIP a PEMA zůstávají až do odvolání nezávislé společnosti.

 

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte svou kontaktní osobu PEMA nebo použijte kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

 

O společnosti TIP trailer services

Společnost TIP je poskytovatelem leasingu, pronájmu, údržby a opravy návěsů, ale i dalších služeb s přidanou hodnotou v oblasti přepravy a logistiky po celé Evropě a v Kanadě. Společnost má jeden z největších a nejrozmanitějších vozových parků návěsů k pronájmu a leasingu čítajících přes 70 000 vozidel. Společnost TIP má sídlo v Amsterdamu a přes 2 000 zaměstnanců, poskytuje služby zákazníkům na 98 místech v 17 zemích v Evropě a Kanadě.

Pro více informací klikněte zde!

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY