Centrála CZ: +420 283 009 111

PEMA VÁŠ PRONAJÍMATEL UŽITKOVÝCH VOZIDEL PRO NÁVĚSOVÉ SOUPRAVY VŠECH ZNAČEK

Od našeho založení v roce 1976 jsme pro vás v rychlém jízdním pruhu. S pobočkami po celé Evropě, přibližně 450 kvalifikovanými pracovníky a s působivým vozovým čítajícím více než 18 000 jednotek jsme dnes předním pronajímatelem návěsových souprav těžké třídy v Evropě nezávislým na výrobci.

Jako společnost skupiny GEFA-Bank patří PEMA od roku 2008 do obchodního úseku Societe Generale Equipment Finance francouzského bankovního koncernu Societe Generale. Společně nabízíme kompetenci řešení podporující začlenění v oblasti tématu užitkových vozidel. Ideální kombinace: V PEMA se snoubí výhody podniku střední velikosti s přednostmi velké banky s mezinárodní působností.

Nabízíme našim zákazníkům bez ohledu na to, zda se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, silné spektrum vozidel a flexibilní řešení pronájmu. Ty sahají od standardních vozidel, ve spojení se službami, které lze modulárně sestavovat, jako údržba a opravy, pneuservis, pojistné produkty a fakturace mýta až po specifikace vozidel specifické pro daného zákazníka ve firemním designu. Do našeho portfolia platí i telematika trucků a trailerů podporující začlenění nebo školení pro řidiče z povolání v Akademii PEMA. Dále PEMA patří k největším evropským obchodníkům s použitými vozidly v oboru přepravy a logistiky.

Skupina PEMA v číslech

Skupina PEMA:

  • založena v roce 1976 PEterem MAnnsem
  • od roku 2008 příslušnost k francouzskému bankovnímu koncernu SOCIETE GENERALE
  • 16 vlastních stanovišť v Německu a více než 25 stanovišť s partnery
  • 9 vlastních stanovišť v Evropě
  • více než 450 zaměstnanců, z toho 80 % v Německu
  • 18 000 jednotek, z toho 10 500 v Německu
  • široká zákaznická struktura od drobných podnikatelů s jedním vozidlem až po Blue Chip

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY