Centrála CZ: +420 283 009 111

Nadšení pro závody u průkopníků pronájmu z Herzbergu má více příčin. Jednak jsou závody trucků čistým adrenalinem, fascinující nejen náš vlastní tým, ale i naše zákazníky, s nimiž se při příležitosti závodů pravidelně setkáváme. Navíc jsou závody trucků zosobněním hodnot, jimiž PEMA žije, jako je čestnost a týmový duch ve spojení s velkým osobním nasazením.      

PEMA a tým Schwaben Truck na společných cestách

Od roku 2011 podporuje PEMA tým Schwaben Truck. Neuvěřitelné osobní nasazení, s nímž celý Schwaben Truck přistupuje k dílu, nadchnul PEMA už od začátku.

PEMA podporuje tým Hönig Racing

PEMA podporuje v probíhající sezóně poprvé také Truck-Rallye tým Hönig Racing z Herzbergu rozsáhlým technickým servisem. Zcela nový lak silného MAN KAT 1 s 256 koňskými silami představoval zahájení mladé kooperace. Rallye-Truck byl premiérovým vozidlem pro novou lakovací a sušicí kabinu PEMA. Při offroad rallye nejde jen o rychlost, ale také o zvládání nejtěžšího terénu. Na trase jsou hluboké bažiny a překonávání řeky a průběh trasy je určován roadbook navigací včetně techniky GPS a kompasu. Do soutěží, které trvají až osm dní, jsou částečně zařazeny také noční etapy. Přitom jsou v závodech překonávány vzdálenosti od 500 do 2 000 kilometrů.

Vor-Tour naděje

PEMA již po léta podporuje „dárcovský maraton“ v rámci Truck Grand Prix na Nürburgringu, který organizuje Jungbluth Nutzfahrzeuge Service & Miet GmbH. Peníze shromážděné při dárcovském maratonu dostává „VOR-TOUR (PŘEDVOJ) naděje“. Tato organizace sbírá již 22 let peníze pro onkologicky nemocné, pro děti, které potřebují pomoc, a na výzkum rakoviny.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY