Centrála CZ: +420 283 009 111

Objevte PEMA MOBILITY WORLD pro svůj pronájem užitkového vozidla

S PEMA MOBILITY WORLD se důsledně zaměřujeme na vaše zákaznické potřeby. To znamená: Ve čtyřech sekcích PEMA MOBILITY WORLD najdete jako podnikatel v přepravě, disponent, vedoucí vozového parku nebo řidič vše, co potřebujete k aktuálnímu, flexibilnímu a hospodárnému řešení vašich úkolů v oblasti přepravy.

V sekci PEMA RENT si pronajmete nejmodernější vozidla s více než 200 specifikacemi. Vy rozhodujete o době trvání pronájmu, modulu pronájmu a doplňkových produktech, které vám přesně vyhovují. Sekce PEMA SERVICES zahrnuje všechny služby, které vám pomáhají v každodenní práci: od AKADEMIE PEMA přes TELEMATIKU až po financování. V PEMA WORKSHOP se naše dílny PEMA s kompletními službami a naše celoevropská síť kompetentních dílenských partnerů stará o to, abyste vždy zůstali mobilní. Čtvrtá sekce, PEMA USED, vám nabízí použitá špičkově udržovaná prémiová vozidla pro splnění všech požadavků na přepravu.

Požadavek, abychom vám nabídli vše, co potřebujete, má u nás tradici. Od našeho založení v roce 1976 je PEMA pro vás neustále o krok vpředu. S pobočkami po celé Evropě, s více než 450 kvalifikovanými zaměstnanci a s působivým vozovým parkem čítajícím více než 18 000 jednotek jsme dnes předním, na výrobci nezávislým pronajímatelem celých tažných souprav užitkových vozidel těžké třídy v Evropě.

Jako podnik skupiny GEFA-Bank patří PEMA GmbH od roku 2008 do obchodního úseku Societe Generale Equipment Finance francouzského bankovního koncernu Societe Generale. Právě toto spojení činí z PEMA tak silného hráče: Užíváte si předností středního podniku a zároveň profitujete ze síly mezinárodně působícího spolku podniků. Společně vám nabízíme kompetenci řešení podporující začlenění v celé oblasti užitkových vozidel.

Bez ohledu na to, zda se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, najdete u nás silné spektrum vozidel a flexibilní možnosti pronájmu. Ty sahají od standardních vozidel, ve spojení se službami, které lze modulárně sestavovat, jako je údržba a opravy, pneuservis, pojistné produkty a fakturace mýta, až po zákaznické specifikace vozidel ve firemním designu zákazníka. Do našeho portfolia platí i telematika trucků a trailerů podporující začlenění nebo školení pro řidiče z povolání v Akademii PEMA. Dále PEMA patří k největším evropským obchodníkům s použitými vozidly v oboru přepravy a logistiky.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY