Centrála CZ: +420 283 009 111

PEMA JAKO ZAMĚSTNAVATEL

Profesionální , inovativní, orientovaný na tým

Náš podnik se neustále rozšiřuje. Proto potřebujeme kvalifikované a kompetentní pracovníky, kteří přispějí k tomu, aby PEMA mohla i nadále působit jako největší na výrobci nezávislý pronajímatel ve vnitrostátním a mezinárodním obchodě. V našem podniku vás očekává moderní pracovní prostředí s plochými hierarchiemi a krátkými rozhodovacími cestami. Nabízíme vám náročné úkoly s velkou volností a oceňujeme pracovní styl s vlastní odpovědností, orientovaný na dosahování cílů.

Naše hodnoty chování, které se uplatňují i v celém koncernu našeho partnera Societe Generale, jsou zaměřeny na týmového ducha odpovědnost, angažovanost a inovace. Využijte příležitost a staňte se členem našeho týmu! Chopte se iniciativy a dejte svojí kariéře novou perspektivu.

Co nabízíme:

Zajímavou činnost s vysokou vlastní odpovědností

PEMA nabízí svým zaměstnancům čestné a podporující pracovní prostředí v rámci plochých hierarchií. Po zevrubném zapracování na vás denně čekají nové výzvy, které od vás budou vyžadovat vlastní odpovědnost. A když budete potřebovat podporu, můžete se spolehnout na rozsáhlé kompetence v rámci podniku.

Pracovní flexibilita

Všichni zaměstnanci PEMA by se měli ve svém současném pracovním prostředí cítit dobře. Vysoká motivace našich pracovníků ukazuje, že se nám to podařilo. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci měli možnost po vzájemné dohodě individuálně sladit rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Prosazujeme proto moderní a flexibilní regulaci pracovní doby v mnoha oblastech činnosti, všude tam, kde to konkrétní pracovní situace umožní. Víme, že mnoho zaměstnanců je také úspěšným manažerem rodiny, proto je pro nás důležité, aby pro naše zaměstnance kráčela rodina a povolání ruku v ruce.

Management zdraví pro zaměstnance PEMA

Zdraví našich zaměstnanců má u nás zvláštní význam! Klademe proto velký důraz na zdravotní opatření a na pracovní prostředí podporující zdraví. Pravidelná bezpečnostní školení, služby v oblasti pracovního lékařství poskytované závodním lékařem a bezplatné očkování zaměstnanců PEMA proti chřipce, to jsou jen některé příklady vnitropodnikové podpory zdraví. Kromě toho předcházíme hygienickým rizikům velkým počtem desinfekčních stanovišť v našich provozních budovách a chráníme tak zdraví všech zaměstnanců i návštěvníků.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY