Centrála CZ: +420 283 009 111

Programy na míru a pestrán perspektiva pro vaši profesní budoucnost

Ještě nevíme, jakou kariéru plánujete. Ale víme, že u nás najdete vhodné místo, kde ji zahájit!

Prostě se podívejte na naši nabídku volných míst. Tam zjistíte více o svých individuálních možnostech.

Přímý vstup do PEMA

Přímý nástup u PEMA pro absolventy i pro lidi s praxí

Pokud jste právě úspěšně dokončili studium nebo jste již několik let sbírali zkušenosti v zaměstnání, jste možná právě teď připraveni na nové výzvy. V takovém případě bychom vás rádi poznali. Přihlaste se u nás: PEMA nabízí jak absolventům, tak odborným pracovníkům a vedoucím pracovníkům atraktivní možnosti nástupu a růstu.

Umožníme vám své znalosti u nás individuálně uplatnit a společně zvládnout vzrušující výzvy. V PEMA převezmete odpovědné úkoly a zároveň si rozšíříte své znalosti a schopnosti. Od vývojáře softwaru přes prodejce až po mechatronika motorových vozidel, nabízená místa v našem podniku poskytují mnohostranné možnosti pro absolventy i pro uchazeče s profesní praxí.

Školení na PEMA

Nastartujte svůj profesní život vzděláním u PEMA

Po ukončení školy máte otevřené nejrůznější dveře ve světě povolání - i u PEMA. Ať mechatronici motorových vozidel, prodejci automobilů nebo odborné síly v oboru skladové logistiky, vzdělání u nás je jak kvalifikované, tak rozmanité. Poznej své možnosti v našem podniku s mezinárodní působností a polož tak základní kámen svojí kariéry.

Jako podnik považujeme za svou odpovědnost, abychom poskytli mladým lidem příležitost k fundovanému vzdělání a tím jim otevřeli cestu k dobré profesní budoucnosti.

Vzdělávání vlastních specialistů, kterému PEMA přikládá velkou důležitost, probíhá ve vlastních dílnách a rovněž ve skladové a správní oblasti. Nováčky nastupující do svého prvního zaměstnaní čeká u společnosti PEMA poučné a rozsáhlé vzdělávání, kdy projdou různými odděleními, budou vyškoleni a vždy o ně budou individuálně pečovat jejich školitelé. Tato filosofie vzdělávání zaručuje, že tito „praktikanti“ posbírají mnoho praktických zkušeností a po absolvování vzdělání mohou uplatnit své znalosti v různých profesních oblastech a odděleních.

Dobré vzdělání je cennou investicí do budoucnosti. Nejen pro tebe, ale také pro náš podnik.

Co tě v PEMA čeká

 
  • Fundované, rozmanité a prakticky orientované vzdělání v technicky formovaném zázemí.
  • Ve tvém vzdělávání tě budou podporovat zkušení školitelé,
 
 
  • Pracuješ v angažovaném a motivovaném týmu.
  • Můžeš poznat i jiné pobočky v Německu.
 

Poskytujeme vzdělávání v následujících povoláních

 
  • Prodejce automobilů
  • Mechatronik motorových vozidel - technika užitkových automobilů
 
 
  • Specialista na skladovou logistiku
  • Specialista informatik - systémová integrace
 

Využij svoji šanci - přihlas se hned teď!

VZDĚLÁNÍ S PERSPEKTIVOU

Vzdělání v PEMA je ideálním základem pro váš budoucí profesní rozvoj. Po vyškolení a prvních letech odborného zapracování je pro motivované zájemce s potenciálem dalšího růstu možné další profesně zaměřené studium na VWA s podporou PEMA a ukončením studia s titulem bakaláře.

Stáž na PEMA

Od STÁŽE k povolání snů: U PEMA pouze malý krok.

Jak chceš pokračovat po ukončení školy?Co tě baví? Jaké máš profesní zájmy? Jaké povolání odpovídá tvým schopnostem?

Abys mohl/a získat první praktické dojmy o vhodných povoláních, poskytne ti škola volno v délce jeden až čtyři týdny. Využij tento cenný čas ke studijní stáži. Získej povědomí o různých pracovních oborech a kdo ví, možná pro sebe najdeš absolutní povolání snů!

Máš zájem o studijní stáž v PEMA? Přihlas se písemně (motivační dopis, životopis a tvé poslední pololetní a popřípadě závěrečné vysvědčení) e-mailem na adrese bewerbung@pema.eu.

Těšíme se na tvé podklady, které nám o tobě mnoho poví!

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY