Centrála CZ: +420 283 009 111

Societe Generale

Societe Generale je jedním z největších poskytovatelů finančních služeb v eurozóně. Jako diverzifikovaná univerzální banka v sobě spojuje finanční stabilitu, kontinuitu a udržitelný růst. Již více než 150 let hraje Societe Generale rozhodující roli pro hospodářství a v současné době zaměstnává více než 145 000 zaměstnanců po celém světě. V Německu je na trhu od roku 1886 a je zde tak jednou z nejstarších zahraničních bank.

Německo je klíčový trh, do něhož Societe Generale neustále investuje. S více než 3 500 zaměstnanci působí banka na šesti místech pro podniky, soukromé zákazníky a institucionální investory. V průběhu mnoha letech si Societe Generale prostřednictvím různých obchodních úseků vybudovala intenzivní vztahy s velkými německými podniky a rovněž s finančními institucemi, finančními investory, středními firmami a koncovými zákazníky.

Skupina Societe Generale poskytuje v Německu důležitý příspěvek k financování průmyslu a středního stavu. Stálý rozvoj na tomto trhu je dlouhodobou strategií Societe Generale.

Ke skupině Societe Generale patří v Německu následující společnosti: ALD Automotive, Bank Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe (BDK), Car Professional Fuhrparkmanagement (CPM), Hanseatic Bank, PEMA, Societe Generale​​​​​​​ Corporate & Investment Banking, Societe Generale​​​​​​​ Equipment Finance (GEFA Bank GmbH), Societe Generale​​​​​​​ Insurance a rovněž Societe Generale​​​​​​​ Securities Services.

Máte otázky nebo si přejete osobní poradenství? Obraťte se na nás! Těšíme se na vaši poptávku.

KONTAKTY